SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira banesa 2 dhomshe 65m2 netto kati i 1 ne Ulpian
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 2 dhomshe 65m2,netto ne katin e 1-re ne Ulpiane perball Shtepis se shendetit ne rrugen kryesore ne Ulpiana. Ka nxemje qendrore (termokos) Banesa jepet vetem per zyre ,ordinanc etj.
Banesa ka kete perberje
-dhome e dite
-kuzhina trepezari
-dhome e madhe
-ballkon
-banjo
-koridore
qmimi i qiras 350 euro
pluse shpenzimet e energjise elektrike ujin, mbeturinat, nxemjen dhe pastrimin e hyrjes.

Agjensioni Dion
044 293 881 (viber)
agjensioni-dion@hotmail.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 38344147956
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »