SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 88.91m2 në shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 88.91m2 në shitje në lagjen Mati 1
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, më saktësisht në rrugën Muharrem Fejza, në objektin e ndërtuar nga kopmania e ndërtimit BTP Holding, është e gatshme për banim nga muaji Shtator 2018 dhe është në katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Shpajz

ID: T10258

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »