SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 40 m2 Neto, Ndërtim i Vjetër
Çmimi :
€48,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
199230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
hitet banesa me mobilje ( si ne foto ) nga pronari në lagjen Lakrishte Kati 6, Banesa ka 2 lifta te cilët janë ne funksion, Ujë 24h, Nxemje Qendrore nga Termokos. Banesa ka 1 Sallon (Dhomë Dite), 1 Dhomë Fjetje, Kuzhinë, Banjo dhe Depo. Te gjitha dokumentacionet jane ne rregull ne emer te pronarit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
043722777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »