SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Kalabria(Emshir) Dy kat plus Podrum
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
199239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Kalabria(Emshir) Dy kat plus Podrum
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Podrumi

*Kati i Parë
*Sallon
*Kuzhinë
*Banjo

*Kati i Dytë
*Tre dhoma gjumi
*Banjo

Shtëpia posedon edhe oborr te madh me Verand, bunar i mbuluar dhe qeshme.
Nxemja është me pelet
Posedon edhe rezervar të ujit
Gjendet në një vend të qet
Shtëpia vlen per banim ose edhe per afarizëm

Cmimi me marrveshje
Code 10252
Per info +38344780999 ose +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »