SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 86m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Emshir te banesat e Arabve afër Maxit.
Banesa ndodhet ne katin e 10-të dhe posedon dy ashensorë.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »