SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Lakrishtë.
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
199277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në Lakrishtë me kushte shumë të mira banimi, kati i 6-te, banesa ka 2 lifta, ka ujë 24H, nxemje qendrore termokos dhe ka këtë renditje:

-Dhome dite,
-Dhome gjumi,
-kuzhine,
-banjo dhe
-depo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »