SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane _ 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Ulpiane, banesa eshte komplet e mobiluar, 85m2, gjendet ne katin e 4-te,
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
- koridor
Qmimi 300€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »