SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
199285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa. Afer tregut te gjelbert banesa ndodhet ne katin e 6 ka dy dhoma gjumi dhe nji sallon shum i madh ka banjo nji ballkon ka ashensor. Banesa sapo e ndertuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lendita
049255292
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »