SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Teatri, te 4 llullat mrapa Xhamisë.
Çmimi :
€91,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
199286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te 4 llullat mrapa Xhamisë, rr.Zeki Shylemaja, kati i 1, ka 76m2 e kompletuar me kushte moderne banimi, me leje të ndërtimit, me fletë poseduese, shumë shpejt bëhet përkthimi dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e dites me kuzhinë,
-2Dhoma gjumi,
-shpajz dhe
-banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »