SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpi në Sofali Prishtinë
Çmimi :
€137,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Tarracë Kulmi
ID e produktit :
199289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpi në Sofali Prishtinë , 500 m prej ruges kryesore për Gërmi . Ka 100 m2 dhe hapsirë nën kulm si dhe një Objekt në oborr.6 ari truall
Çmimi
137000 eur
Kontakt
0037744760020
0038344760020 viber
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »