SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banes
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
79 m²
ID e produktit :
199291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoje banese ne prishtine ndermjet (65-90) m' katrore mundesisht pagasa te bahet 15 000 ose 20 000 kash e pjesa tjeter mujore sipas marrveshjes pa intéres ,près propozimet e juaja mundsisht te detajume qmimin foto dhe vendi ku gjindet. tknologie@hotmail.com bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labi
0780001510
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »