SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti jepet me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
199294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet në fshatin Bibaj, Ferizaj. Te rrethi i i kyqjes për autostraden e re Prishtinë-Shkup.

Lëshohet pjesa e përparme e objektit me 360 m2, si dhe gjithë pjesa e përparme e oborrit.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Tel: 044 757 843
Informata rreth publikuesit
Fatos
Ferizaj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »