SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garsoniera në Bregun e Diellit ne katin e 1
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:01
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
199309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsoniera gjindet në lagjen Bregu i Diellit,konkretisht afer Shtëpisë së shëndetit.Garsoniera është në katin e parë dhe ka një siperfaqe prej 40m2 (netto),të cilat po ashtu i posedon edhe në fleten poseduese.Garsoniera është e mobiluar dhe është e orientuar drejt Lindjes.Garsoniera posedon edhe ngrohjen qendrore nga Kryeqyteti (Termokosi),dhe ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Koridori
Kuzhina me Tryezari
Një Banjo

Çmimi : 43.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »