SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 50 ari Toke prej QMI ne rrugen per Lipjan
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars
ID e produktit :
199313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 50 ari Toke prej QMI-se ne rrugen kryesore per Lipjan. Toka ka pozite te mire dhe infrastrukturen e nevojshme. Posedon dokumentacion te rregullt, ne Kadaster nga Komuna e Graqanices.
Çmimi eshte 3950 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »