SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Me qira te Ambasada e Zvicrres
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
199314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira e cila gjendet te Ambasada e Zvicres.
kati 1
Banesa ka keto renditje:
- Sallon me kuzhine
- Ballkonin
- Dy dhoma te gjumit
- Banjon dhe koridorin.

Gjendet ne katin e pare dhe gjithashtu ka edhe ashensor.


Agjensioni UNIQUE Prishtinë. JDAZ

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »