SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e mobiluar dhe e renovuar teresisht
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese e mobiluar dhe e renovuar teresisht,
160 m2 netto
4 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon,2 banjo,nje dhome si zyre,kat 3
Ne lagjen Ulpiana
Çmimi 320.000 eur
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »