SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per STUDENTA ne DARDANi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
199317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne dardani mbi kurriz te banesat e gjelberta , e cila ka dalje ne pllato poashtu eshte perball shkolles fillore, banesa eshte e pershtatshme per Studenta e cila e ka nje qmim shume te volitshem

Banesa ke keto renditje :
- Trapezari dhe Kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- 2 Banjo me vc
- 2 Depo
- Ballkon

JU MIREPRESIM...

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »