SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 1 h e 52 ari toke afer Marigona Residence
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Madhësia :
15200 m²
ID e produktit :
199318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 1 hektar e 52 ari toke, 300m rruges prej fshatit Prehoc per Lepinje afer rruges se Trenit e kalon lagjes Marigona Residence.
Toka eshte e pershtatshme per depo dhe veprimtari tjer. Toke private, posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 950 euro per ari

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »