SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 150m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
199325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Pejton dhe ndodhet në katin e 3-të.
Zyrja ka gjithsej 2 Hapsira të Mëdha pune, ku mund të bëhet një Hapsirë e vetme, varësisht prej kërkesës. Gjithashtu zyrja posedon edhe 2 WC.
Zyrja është e pajisur me kondicioner, ka ndricim të mjaftueshëm dhe posedon garazhë për veturë.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »