SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Bregun e diellit
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
199326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne lagjen bregu i diellit
banesa eshte komplet e mobiluar
gjendet ne nje vend mjafte te qete per banim
lifti punon nonstop
uje 24 ore

Banesa ka keto renditje:
- Nje sallon dhe
-Nje kuzhine ndaras
-Banjo

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

bbd
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »