SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Me Qira ne Prishtine
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
199328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Prishtine afer shkolles Emin Duraku

Kumplet e mobiluar me mobilje moderne dhe me te gjitha mjetet Elektrike te nevojshme ne Kuzhine

Banesa ka 3.5Dhoma

1 Dhom Ditore me Kuzhin
2 Dhoma Gjumi
1 Ballkon
1 Koridor
1 Banjo


Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

shem
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »