SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banes ne Fush Kosov
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
19933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa ka 65m2
1sallon-kuzhin
1dhom gjumi
terasa koridori dhe banjoo
banesa eshte e pa banuar.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florentin
Klinë
fush kosov afer pompes Patroni [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »