SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Te Hotel AFA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
199330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne Prishtine te Hotel Afa.
Banesa eshte ekstra e mobiluar , leshohet per Familjar dhe per kohe te gjate

Banesa ka keto renditje:
- Sallon me Kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- Banjo
- Koridor
- Depo
- Ballkon

70 metra Qmimi 300 Euro

Ju mirepresim.

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

aha
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »