SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 64.8m² për shitje në lagjen Prishtina e Re
Çmimi :
€51,840.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
64.8m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në rrugën Behar Begolli, është në katin e parë (1) të banimit. Ndërtim i kompanisë F&A Inxhiniering

Hapësira prej 64.8m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.

Banesat janë në ndërtim, finalizimi bëhët në muajin dhjetor.

Lokacioni: goo.gl/maps/TETmynZomoC2 

Çmimi: 51,840€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #shitje #banesa #prishtinaere #rruga_A
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »