SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender te Siriusi 3+1 - 400euro
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
199340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne Qender, afer Hotel Sirius, rruga Tringe Smajli. Banesa eshte ne katin e 6te me lift funkcional, eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»3 dhoma gjumi
»2 ballkona
»Banjo
»Koridor
»Shpajz
Cmimi 400euro

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & Whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »