SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Me QIra ne Ulpiane
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
199341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira ne Ulpiane , te Beni Dona
banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar , banesa eshte e gatshme per banim .
Banesa ka keto renditje:

- Sallon me kuzhine
- 2 dhama
- banjo

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

zhu
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »