SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Me Qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
199342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qira ne rrugen Enver Maloku te Alko Group, banesa eshte ndertim i ri dhe e mobiluar ne tersi . Kati 2
Banesa ka keto renditje :
- Sallon me Kuzhine
- 2 Dhoma te Gjumit
- Banjo
- Terase

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.
Tel. 045677134 045 539 511
Viber: +38345677134 +38345539511

hsh
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »