SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Mati 1, kompleksi Tregtia, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 50m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641-794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »