SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 87.8m² për shitje në lagjen Prishtina e Re
Çmimi :
€74,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
87.8m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Prishtina e Re, rruga Behar Begolli (mbrapa Spitalit Amerikan). Ndërtim i kompanisë F&A Inxhiniering.

Është në katin e shtatë (7) të banimit, hapësira prej 87.8m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Ofrohet komplet e mobiluar, e gatshme për banim.

Lokacioni: goo.gl/maps/TETmynZomoC2
 

Çmimi: 74,600€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com


web.facebook.com/primmogroup
 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1
 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #shitje #banesa #prishtinaere #rruga_A
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »