SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mati 1 2+1
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Mati 1, kompleksi Famis, banesa eshte e re, komplet e mobiluar, moderne, 100m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »