SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet lokali me qira në qendër të Prishtinës.
Çmimi :
€1,240.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '13
Madhësia :
31 m²
ID e produktit :
19935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka 31m2, dhe është i sapo renovuar.
Çmimi i qirasë është 1240 euro. Pagesa bëhet çdo muaj avans.
Loakali gjendet në rrugen Garibaldi, përballë Grand-it, dhe është
i lirë prej 1 janarit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prishtinë
045 539 069
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »