SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mati 1_moderne
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Mati 1, ne katin e 3-te, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi, poashtu ka dhe garazhen ne kuader te objektit, 70m2
Banesa posedon:
– Dhoma e gjumit,
– sallon
- Kuzhine
– Banjo,
– Koridori
- ballkon
Qmimi 250euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »