SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mati 1_mobiluar
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Mati1, te shkolla Pavaresia, banesa eshte e re, komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, 66m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 220euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641 - 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »