SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT SHTEPIE ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet kati i parë i shtëpisë me qira,shtëpia gjendet në lagjen Bregu i diellit afer shkolles Fillore Iliria ( afer pumpes alb petrol ) pike orientuese
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i parë
Hyrje te veqant
2 dhoma fjetje
Sallon + kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Oborr hapësir e madhe e rrethuar ,gjelbërim
Parking ( brenda dhe jasht )
Çmimi – me marreveshje
Info 044760094
Viber +38344760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »