SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjën Marigona II
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjën Marigona II. Shtëpia ka sipërfaqe 300m² banim, dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi dhe një banjo. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi , një banjo, një ballkon, një terace shumë të përshtatëshme për neja të ndryshme… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h. Shtëpia është e mobiluar në tërsi!….. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....


045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »