SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
199427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne Bregun e Diellit, perballe Banesave te hinta, e mobiluar me kushte moderne banimi, ne katin e 4-te pa lift, ka uje 24H vetmas, nxemje me termokos dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites,
-Dhoma e fjetes,
-kuzhina dhe
-2 ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »