SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Super Moderne me Qira ne Qender - Kodi 1208
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
199431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Moderne me Qira ne Qender - Kodi 1208

Lokacioni: Perball Polic Afer Pallatit Rinis

Siperfaqe: 85 M2

Kati 1

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Komplet e Renovuar dhe e Mobiluar
- Preferohet per Nderkombetar

Çmimi €900

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »