SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapsirë Afariste - Zyre 285m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Madhësia :
285 m²
ID e produktit :
199433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Qendër afër ambasadës së Zvicrës.
Zyrja ndodhet në katin gjysëm bodrum dhe ka qasje direkt nga rruga.
Zyrja ka 1 Hapsirë të Madhe, 5 Dhoma Pune, 2 WC dhe 2 Depo.
Hapsira është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme si: Call Center, Ordinancë, Zyre etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »