SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa duplex ne Breg te diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Oxhak, Parking Privat
ID e produktit :
199437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa duplex ne lagjen bregu i diellit. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Banesa posodon:

- Sallon me kuzhinë
- Nje dhomë gjumi
- Banjo dhe koridor

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »