SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA 3 ARI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
199439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka me sipërfaqe 3 ari.
Lokacioni: Cakllavicë, Rr: Daut Kelmendi, mbrapa Gorenjës, dhe Fortesës.
Parcella është në vend të urbanizuar me trafik urban dhe me infrastrukturë të plotë urbane, duke perfshi rrugët e shtruara, ujsjellsin, kanalizimin, rrymën.
Ka qasje të shpejtë në qendrat më të mëdha tregtare: Albimall, Grandstore, Gorenje, dhe gjithashtu qasje te shpejtë në autostradën kryesore.
Parcella i ka te gjitha dokumentacionet e pronësisë.
Kontakti: +383 44 307 490
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »