SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 68m2 ne shitje te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
199458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 68m2 ne shitje te "Muhaxheret" afer ambasades se Zvicres
Banesa ndodhet ne katin e pare te banimit me ashensor funksional, ndersa ka ket renditje dy dhoma fjetje, dhome ndeje me kuzhine, banjo, ballkon dhe garazhden ( te perfshire ne cmim)
Banesa ka ndricim gjate tere kohes, pozita eshte shume e favorshme ku ka afer kopsht femijesh, parkun per shetitje, shkollen, qendren e qytetit
Posedon dokumentacion qe perkthehet tek pronari i ri
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »