SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 105m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
199465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 105m2 me qira te "4 llullat" e mobiluar me mjaft shije e cila ndodhet ne qender mbrapa teatrit kombetar.Banesa posedon 3 dhoma te gjumit,dhome dite,kuzhine,tryezari,ballkon,banjo,wc
Banesa ka ne dispozicion te gjitha orendite shtepiake dhe hapesira eshte e shfrytezuar ne menyre racionale
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »