SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Lokali me qira në Arbëri (Dragodan).
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
199472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Lokali me qira në Arbëri (Dragodan), Banesa e Tregtisë, te VIP Zona, Fakulteti Kotusit, me sip.42m2, Lokali eshte i pershtatshem per Zyre, Ordinance, Call Center etj..

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »