SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 113.80m2 në shitje në lagjen Kalabria
Çmimi :
€91,040.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
199473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 113.80m2 në shitje në lagjen Kalabria
Banesa gjendet në lagjen Kalabria (Emshir) në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit LESNA, është tërësisht e mobiluar (SHITET ME MOBILJE), ka orientim Jug Lindje dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
3 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 WC;
1 Ballkon;
1 Koridor;

ID: T10259

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »