SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekt afarist 200m2 me qira ne Tokbashqe !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
199483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekt afarist 200m2 me qira ne "Tokbashqe" ne nje pozite te favorshme ku ka afer rrugen kryesore me qarkullim, posedon dy kate, dy nyje sanitare eshte e renovuar teresisht dhe e gatshme per startimin e veprimtarive te ndryshme sidomos e pershtatshme per programim
Posedon ngrohje qendrore me pelet duke bere qe shpenzimet tuaja te minimizohen, eshte e shtruar ne pllaka si dhe gelcerosur ne menyre profesionale, ofron siguri me kamera
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »