SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Breg Diellit - STANDARTI
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
199490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1210

Lokacioni: Lagjja Dafina Kompleksi Standarti

Siperfaqe: 86 M2

Kati 1

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Lift
- Parking
- Mirembatje te Hymjes

Karaterestikat e Objektit:

- Qasja në objekt është fare e lehtë si për këmbësor ashtu edhe me automjete. Ka dy rrugë që e lidhin lagjen. Ka dy hyrje, e paisur me interfon. Banesa është në juglindje dhe ka pamje drejt hapsirës së përbashkët të lagjës e shfrytëzuar nga fëmijët. Lagjja ka rrymë 24h, edhe në rast kur ka ndërprerje të energjisë elektrike, gjeneratori i lagjës furnizon banesën me rrymë.

- Uji i ngrohtë vjen nga kaldaja e lagjës dhe nuk ka nevojë të vendosen bojlerët në banesë, duke na kursyer enegji dhe hapsirë në banjo.Në banjo poashtu ka infrastrukturë elektrike për vendosjen e Jacuzzi-it.

- Secila dhomë në banesë posedon afërsisht 5 priza elektrike (më shumë se sa kanë tjerat banesa në lagje). Parket ndryshe nga banesat tjera në lagje. Infrastrukturë të shtrirë të kabllit UTP/për internet të shpejt me qasje në te gjitha dhomat e punuar para suvatimit të banesës.Lidhja e telefonisë fikse në të gjitha dhomat, korridor dhe kuzhinë. Posedon sistem të pavarur kabllor për TV në dy dhomat, atë të pritjes dhe atë të gjumit. Posedon smart kamerë dhe alarm për siguri të objektit nga kompania amerikane Canary.com. Smart alarm kundër zjarrit nga NEST.com. Banesa është e siguruar me bombul kundër zjarrit (me dioksid karbon). Dhoma e pritjës ka ulëset Natuzzi, ndërkaq kuzhina është Doimo. Banesa shitet e mobiluar dhe është e banueshme që në ditën e parë.

Çmimi €88.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »