SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 330m2 në shitje në Lagjen NIC.
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
ID e produktit :
199491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia me 5 Ari truall gjendet në Lagjen NIC dhe ka gjithsej 2 kate plus nenkulmi.
Shtëpia ka një investim cilësor, izolim shumë të mirë dhe ka një pozitë shumë të përshtatshme. Gjithashtu shtëpia posedon oborr, garazhë, ujë 24H, bunar si dhe ka ngrohjen qëndrore me pelet.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati Përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Garazha

- Kati i 1-rë:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom)
| 1 Banjo
| 1 Lavanderi
| 2 Ballkona

- Nënkulmi:
| 1 Hapsirë e Madhe
| 1 Depo
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »