SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Arbëria(Dragodan) te banesat e Tregtis Vip zona afer fakulltetit të Kotusit.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
199496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Arbëria(Dragodan) te banesat e Tregtis Vip zona afer fakulltetit të Kotusit.

Lokali është i ri dhe posedon një infrastkutur moderne
Lokali është i pershtatshem per shumë lloj veprimtari biznesore
Lokali posedon një siperfaqe prej 42m2

Cmimi 250 euro
Code 10253
Per info +38344780999 ose +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »