SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Në shitje Lokali në Ulpianë, te ish-Gjykata për Kundërvajtje.
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
199501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Thirrje drejt Pirro-s aty ka zgjidhje!

Mundësi për biznes frekuentim i vazhdueshëm.

I përshtatshëm për: avokat, zyre kontabiliteti, konsulente, projektuese – projekte ndërkombëtare, përkthyes, përmbarues, noter, call center, butik etj.

Në shitje Lokali në Ulpianë, te ish-Gjykata për Kundërvajtje.

• 107m2

Çmimi 3000€m2.

Me pamje dhe çasje nga rruga kryesore.

Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »