SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa – Modeli Slovenia
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
199514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me 81m2 “Model Slovenia”
1 Dhoma te gjumit per prinder
1 dhuma e gjumit per femije
1 sallon me kuzhine + tavolina per 6 persona
1 shpajz
1 ballkon
1 wc Roletat PVC Metalike.
Banesa ka edhe Oxhak.
Rruga “Dardania” Kati i 4 me Lift. Ujsjellesi Batllava 24ore Uje.
Banesa ka 50m Larg Shkollen “Mihajl Grameno” Albi Market, Viva Fresh Store, Aztech.
E Mobiluar.
Frigorifer
Enëlarse
Shporet Elektrik + Furr
Klim
TV SONY 42inch, dhe Rrobalarese ARISTON. Te gjitha jane me Energy A+. Banesa eshte e shtruar ne Laminat. Mobilet jane te blera ne LESNA dhe GORENJE dhe te gjitha jane Mediapan me gjith dhomen e gjumit.
Banesa ka drite te mjaftushme po ashtu edhe nga rrezet e diellit.
Me dokumentacioni te rregull, ka pranim teknik dhe flet poseduse te cilen mund ta perktheni menjher.
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »